YouTube for Mobile

YouTube for Mobile Symbian için

YouTube'u cebinizde taşıyın

Mobil cihazlar için YouTube artık indirilemiyor. Cihazınızı seçerek YouTube'u yine de kullanabilirsiniz. Web uygulaması sürümü . YouTube for Mobile, çeşitli 60 Serisi cihazlarla uyumlu, popüler video paylaşım hizmetinin kompakt ve güçlü... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Videolara kolay erişim sağlar
  • Güçlü arama
  • Video yayınlama yetenekleri

DEZAVANTAJLAR

  • Birkaç hata

Çok iyi
8

Mobil cihazlar için YouTube artık indirilemiyor. Cihazınızı seçerek YouTube'u yine de kullanabilirsiniz. Web uygulaması sürümü .

YouTube for Mobile, çeşitli 60 Serisi cihazlarla uyumlu, popüler video paylaşım hizmetinin kompakt ve güçlü bir portudur.

Dışarıda ve dışarıdayken YouTube'dan uzak kalmak için gerçekten katlanamıyorsanız, YouTube için Mobil'i kesinlikle yüklemelisiniz. YouTube'da içerik bulmanızı ve oynatmanızı hızlı ve zahmetsiz hale getiren net bir ön uç sunuyor.

Mobil için YouTube'un ana sayfası, öne çıkan bir videonun ön izlemesini içeren ultra minimalisttir ve üç seçenek vardır: 'Ara', 'Popüler Videolar' ve 'Hesabım'. 'Menü' ekranı, diğer servislere kolay erişim sağlar ve bu seçeneklerin çoğu kısayol tuşları kullanılarak başlatılabilir.

YouTube for Mobile'daki arama işlevi çok nettir, sonuçları çok net bir şekilde gösterir ve aranan öğelerinizin geçmişini saklar. En çok ziyaret edilen, en çok oy alan, en yeni ve en son öne çıkanları görmek için popüler videoları tek bir düğmeyle görüntüleyebilirsiniz.

YouTube for Mobile, hesabınızı yönetmek için size iyi bir seçenek sunar. Favorilerinize, oynatma listelerine, aboneliklere vb. Erişmenize izin vermenin yanı sıra, uygulama 'Yükle' aracını kullanarak video yayınlamanıza bile olanak tanır. Olsa da, bu uzun, uzun bir zaman alabilir ve GPRS için bir veri planı yoksa, bir servet harcama sonuna kadar uyarılırsınız.

YouTube for Mobile'ın şu anki sürümünde birkaç garip hata var. Program zaman zaman kilitleniyor ve bu seçeneği telefonunuzun ayarlarında devre dışı bırakmadıysanız İnternet güvenliği uyarılarını sürekli olarak çağırıyor.

Genel olarak, YouTube for Mobile, popüler video sitenizin yönetilebilir bir şekilde kapatılmış sürümünü sizinle birlikte taşımayı sağlar.

symbian için Video en fazla indirilenler

YouTube for Mobile

İndir

YouTube for Mobile S60 5th Edition 2.4.10

YouTube for Mobile hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×